MASZ PYTANIA? MAMY ODPOWIEDZI
ZAPRASZAMY WAS DO NASZEJ STREFY WIEDZY

Od 2006 roku jesteśmy zaufanym partnerem 💼 w świecie ortodoncji 😁. Jako wyłączny dystrybutor 📦 US Orthodontic Products (USOP) w […]
Odkryj wygodne i bezpieczne rozwiązanie w ortodoncji z ProGate I® - naszym systemem pasywnych, samoligaturujących zamków metalowych.
Kolejny zamek w ofercie BiK ORTO! Promise X® lider jakości wśród zamków ortodontycznych!
Purify USOP
🦷 Sprawdzone i pewne rozwiązanie w nowoczesnej ortodoncji, dzięki systemowi zamków Purify® Mono Sapphire od Usop!
Przedstawiamy Zamek Metalowy OBEY I® – kluczowy element naszej rozbudowanej gamy produktów ortodontycznych w firmie BiK ORTO. Nasza misja to dostarczanie wysokiej jakości sprzętu ortodontycznego, który zapewni niezrównane rezultaty i komfort zarówno dla pacjentów, jak i lekarzy.
Poznaj BiKORTO – Twojego nowego partnera w obszarze ortodoncji. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem USOP w Polsce – produktów, który rewolucjonizują rynek ortodontyczny, dostarczając doskonałe rezultaty dla Twoich pacjentów.
Spotkaj Globalnych Partnerów w Dziedzinie Ortodoncji w jednym miejscu
Witajcie w Bikorto, Twoim partnerze w obszarze profesjonalnych gabinetów ortodontycznych!
Firma BiKORTO z dumą służy sektorowi ortodontycznemu, dostarczając nasze wysokiej jakości produkty bezpośrednio do gabinetów ortodontycznych na terenie całej Polski.
Cieszymy się, że możemy przedstawić Państwu produkt, który może zrewolucjonizować Państwa praktykę ortodontyczną - Metalowe Zamki od USOP, teraz dostępne w naszej ofercie w BiKORTO.