Szanowni Lekarze Ortodonci 👨‍⚕️👩‍⚕️,

Z dumą prezentujemy naszą ofertę – Mikroimplanty Ortodontyczne 🦷 od US ORTHO! To narzędzie 🛠️, które znacząco ułatwia codzienną pracę z pacjentem 👥, dostarczając skuteczne rozwiązania do utrzymania zębów w żądanym miejscu podczas terapii ortodontycznej 💉.

Mini-implanty US ORTHO to zaawansowane narzędzia 🔬, które pomagają skrócić czas leczenia ⏱️ i unikać inwazyjnych zabiegów operacyjnych. Są to implanty nisko inwazyjne 🏥, które nie powodują dyskomfortu podczas zabiegu montażu. Po ich wyjęciu, rana szybko się goi 🩹, minimalizując niedogodności dla pacjenta 🩺.

Nasz Mini Implant System to tytanowe mikroimplanty ortodontyczne, które są samonawiercające i nie wymagają wiertła pilotującego 🔩. W naszej ofercie mamy różne rodzaje gwintów – stożkowe i cylindryczne, zakończone główką z guzikiem lub otworem i krzyżykiem. Oferujemy śruby o różnej długości: 6mm, 8mm, 10mm. Każdy zestaw zawiera śrubokręt 🧰, kasetę do sterylizacji 🧪 oraz 20 implantów.

Zaopatrując gabinet w nasze innowacyjne produkty 🚀, nie tylko ułatwiają Państwo swoją pracę 👨‍💼, ale przede wszystkim zwiększają komfort i zadowolenie pacjentów 😀.

Zaangażuj się w nową erę ortodoncji 🌐 z BiKORTO i US ORTHO!

🦷 BiKORTO- profesjonalizm i komfort Twojego pacjenta 🪥

#USORTHO_Mikroimplanty #OrtodoncjaInnowacje #KomfortPacjenta #EraNowoczesnejOrtodoncji #MiniImplantSystem #BiKORTO_USORTHO #SkracamyCzasLeczenia #NiskoinwazyjneImplanty #ZadowoleniePacjenta #OrtodoncjaPrzyszłości

Kategoria
Tags